TOPlist

Nádherný 32″ chytrý monitor Samsung koupíte za půlku. Poslouží jako televize, nabijete skrz něj i notebook

samsung smart monitor m8
  • Samsung Smart Monitor M8 koupíte teď za půlku
  • Skvěle poslouží pro práci, nahradí ale i televizor
  • Samozřejmostí je podpora DeX i AirPlay 2

Minulý rok představil Samsung na veletrhu CES monitor Smart Monitor M8, který se nápadně podobá iMacu s M1 čipem. Mnozí se shodovali na skvělém designu, ale kritizovali absurdně vysokou cenu. U nás se monitor donedávna prodával za 19 990 Kč, v únoru klesla cena přibližně 15 000 Kč a nyní jej pořídíte za 9 990 Kč, což je mnohem rozumnější částka. To, že chytrý monitor může opravdu v určitých situacích dávat smysl zmiňujeme kupříkladu v naší recenzi na předchozí generaci.

Samsung Smart Monitor M8 je vybaven VA panelem se 4K rozlišením (3840 x 2160 pixelů), maximálním jasem solidních 400 nitů a podporou HDR10+. Samozřejmostí jsou také vestavěné reproduktory a operační systém Tizen, díky němuž můžete monitor používat stejně jako televizi. V balení je pochopitelně i dálkové ovládání. Odezva 4 ms a obnovovací frekvence 60 Hz není pro hráče to pravé ořechové, ale pokud denně nehrajete Counter-Strike, Valorant nebo jiné e-sport tituly, poslouží dobře nejen k počítači, ale třeba také k herní konzoli.

https://www.youtube.com/watch?v=BvFYdh5ryZE

Kromě HDMI 2.0 potěší také přítomnost USB-C s Power Delivery (až 65 W), takže skrz něj můžete nabíjet klidně i notebook. Díky odnímatelné webkameře a mikrofonu můžete bez problému chodit na videokonference. Pokud byste chtěli občas udělat nějakou tu office práci a počítač nemáte, můžete (vlastníte-li mobil od Samsungu) využít bezdrátový DeX. Jablíčkáři pak ocení technologii Apple AirPlay 2.

Nejlevněji koupíte Smart Monitor M8 od Samsungu na Alze, na CZC je o patnáct stovek dražší.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Dávají vám chytré funkce u monitoru smysl?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)