Samsung Smart Charm: Krokoměr nebo šperk?

Samsung Smart Charm

Společnost Samsung rozšiřuje své portfólio o další fitness zařízení – krokoměr Samsung Smart Charm. Ten sází především na stylový design, díky kterému se za tento krokoměr nemusíte stydět ani ve společnosti.

Samsung Smart Charm stylový krokoměr

Krokoměr jihokorejské společnosti připomíná tak trochu dámské hodinky bez displeje a přichází ve třech barevných variantách (zlaté, černé a růžové). Displej ovšem nahradí “pouze” LED dioda, která dokáže uživatele upozornit na příchozí notifikace z mobilního telefonu (upozornění na SMS, volání, sociální sítě apod.) Samsung Smart Charm funguje jako standardní krokoměr, který po spojení s mobilním telefonem přenese do aplikace vaši aktivitu, kterou přepočítá na kroky, a ukáže vám také například spálené kalorie.

Velice důležitou vlastností je tak kapacita baterie, která činí 17 mAh. To je na první pohled velmi malé číslo, Samsung ovšem slibuje výdrž až 14 dní, což už tak špatně nevypadá. Samsung Charm vyžaduje Android 4.4 a novější.

Samsung Smart Charm

Dostupnost i na českém trhu

Zahraniční zprávy sice hovoří o představení náramku na trzích v Korei, Itálii, Francii a Rusku, ale Samsung Smart Charm je dostupný i v několika českých obchodech. Cena se pak pohybuje okolo 800 Kč.

Zdroj: news.samsung.com.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)