Menu

Samsung SM-R150: Fitness náramek v těle Gear S2?

O tom, že společnost Samsung chystá na trh přijít s novým fitness náramkem, víme již nějakou dobu. Až doposud jsme však neměli ani tušení, jaké funkce novinka nabídne nebo jak bude vypadat. Funkční stránka je bohužel i nyní jednou velkou neznámou a můžeme se tak pouze dohadovat, čím nás jihokorejský gigant překvapí. Po designové stránce jsme se však dočkali poodhalení v podobě úniku fotografií zobrazujících Samsung SM-R150.

Fitness náramek Samsung SM-R150

Samsung SM-R150

Z nich je na první pohled patrné, že novinka zřejmě přinese zcela odlišné zpracování, než jsme byli u podobného tipu zařízení zvyklí. Konstrukce totiž vychází z posledního modelu chytrých hodinek Samsung Gear S2. Těšit se tak můžeme na kulatý ciferník zasazený do kovového rámu, gumový pásek nebo otočný kroužek sloužící pro pohodlné ovládání.

Samsung-SM-R150

Na konkrétní parametry nebo informace o ceně si bohužel budeme muset počkat do oficiálního představení. Již nyní je však patrné, že pokud nezůstane pouze u plánů, má šanci vnést mezi klasické měřiče aktivity svěží vítr.

Zdroj: androidauthority.com.

 

Komentáře

Sagan

sagan 0

z aplikace
19.1.2016 15:47

Nejspis si zadne chytre naramky ani hodinky nikdy nekoupim ale vzdy se rad podivam na takove skvosty. 《 nekoupim protoze mam oblibu v klasickych hodinkach nejlepe automaty》

lggl

z aplikace
19.1.2016 17:07

Čím nás Samsung překvapí? No přeci cenou 😃. Když půjde o kvalitní výrobek s plynulým systémem tak na druhou stranu proč ne.

Sagan

sagan 0

z aplikace
19.1.2016 17:29

iggl: myslím si že není tolik levnějších a zároveň kvalitnějších náramků a hodinek než samsung.
Nepočítám značky které nemají vlastní vývoj a jen kopírují a pod.

lggl

z aplikace
19.1.2016 18:05

Já s tebou nebudu vůbec diskutovat je mi jasné že u tebe není nad Samsung. To že se značky kopírují to je běžné ve všech odvětví. Já používám cookoo2 nepotřebuji machrovat. Design úplně normál. Oznámení vše co potřebují. Baterie vydrží rok.

nosac

z aplikace
19.1.2016 20:13

Taky používám Cookoo2 a jsem spokojen. Mám všechny potřebné notifikace a nejsem otrokem častého nabíjení

Wortos

wortos 68

z aplikace
21.1.2016 6:44

mam lg watch urbane a spokojenost vydrz baterie je super …

RSS (komentáře k článku)