Jen do neděle: Sleva 20 % na Samsung telefony, tablety a hodinky

Samsung sleva 20 % telefony tablety hodinky

Česká pobočka společnosti Samsung si pro tuzemské zákazníky připravila rychlou víkendovou akci, v rámci které je k dispozici plošná sleva 20 % na telefony, tablety a hodinky v oficiálním e-shopu. I když jsou z této nabídky vyjmuty mobily z řad Galaxy S23, Galaxy A54, Galaxy A34 a Galaxy A14, tedy nejnovější novinky z posledních měsíců, určitě je z čeho vybírat. Pro získání slevy je potřeba jen použít slevový kód CE20.

Například u základního modelu Samsung Galaxy S22 s 256GB pamětí je možné díky kódu srazit cenu z původních 18 990 Kč na 15 192 Kč. Dále tablet Samsung Galaxy tab S8 Ultra s 256GB úložištěm se dá koupit za 26 392 Kč namísto původních 32 990 Kč. Mezi hodinkami se dají mimo jiné vybrat i prémiové Galaxy Watch5 Pro s LTE konektivitou. Běžně vyjdou na 12 990 Kč, v rámci akce se dají objednat 10 392 Kč.

Samsung sleva 20 % telefony tablety hodinky banner

Na webu Samsungu jsou stále aktivní i další slevové nabídky, nicméně pokud vás zaujala konkrétně tato, tak s objednáním v oficiálním e-shopu příliš neotálejte. Akce končí hned v neděli 16. dubna 2023. Kód se zadává v průběhu dokončování objednávky.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Vybrali jste něco? Na co se vám sleva hodí?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)