Samsung slaví 10 let řady Galaxy vydáním prémiového balíčku

balíček k desetiletému výročí galaxy

Jestli patříte mezi velké fanoušky produktů Samsung a zejména produktové řady Galaxy, měli byste právě teď zbystřit. Jihokorejský výrobce se rozhodl oslavit desetileté jubileum této světoznámé série přístrojů poskládáním a prodáváním speciální narozeninové kombinace. Prémiový balíček k desetiletému výročí Galaxy produktů obsahuje zejména “phablet” Note10+. Doplňují jej chytré hodinky a sluchátka. Bude tato sada dostupná i v Česku? To se zatím neví.

Samsung složením tohoto balíčku znovu marketingově propojuje již dobře známý ekosystém wearables technologíí a chytrých telefonů. Ke zmíněnému tableto-telefonu zakomponoval do hromadné nabídky hodinky Galaxy Watch Active2 a sluchátka Galaxy Buds. Jde o povedenou kombinaci, která si dokáže perfektně porozumět. Za zmínku stojí nejen samozřejmá bezchybná komunikace mezi těmito přístroji, ale také možnost bezdrátově nabíjet sluchátka i hodinky přímo z Note10+ pomocí Wireless PowerShare. K hodinkám jsou v balení dostupné také dva druhy vyměnitelných řemínků a k telefonu silikonový obal.

balíček k desetiletému výročí galaxy obsah

Jihokorejský výrobce listopadovým uvedením této nabídky na trh samozřejmě cílí na období vánočních a dalších celosvětových i lokálních svátků. Pro věrné zákazníky Samsungu v České republice zatím nemáme odpověď na otázky, zda bude balíček k desetiletému výročí Galaxy dostupný i u nás a kolik by měl stát. Samsung na svém webu uvádí pouze to, že bude od listopadu dostupný ve vybraných regionech. Cenovka je zatím také neznámá. Pokud bychom teď jen jednoduše sečetli cenu přístrojů v nabídce, dostaneme se na částku kolem 36 tisíc. Uvidíme, zda Samsung k jubileu nabídne zákazníkům nějakou slevu.

Chtěli byste najít tento prémiový balíček pod stromečkem?

Zdroj: Samsung

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)