Co všechno Samsung představí na své říjnové konferenci? Víme minimálně o dvou žádaných zařízeních

galaxy s21 fe

Samsung sice představil nové hodinky, dva ohebné telefony nebo druhou generaci sluchátek Galaxy Buds teprve v srpnu, ovšem na říjen chystá další konferenci, která se bude dle posledních informací točit okolo dvou produktů.

Samsung Galaxy S21 FE a Galaxy Tab A8 2021 již v říjnu

Tím prvním je samozřejmě Samsung Galaxy S21 FE, tedy nástupce velice populárního Galaxy S20 FE. Můžeme se těšit na design velice podobný aktuálním vlajkovým lodím, tedy Galaxy S21, čtečku otisků v displeji, 120Hz obnovovací frekvenci nebo čipset Qualcomm Snapdragon 888, který bude bez pochyby hlavním lákadlem tohoto modelu. Dále bychom se měli dočkat tabletu Galaxy Tab A8 2021, který nabídne rovněž čipset od Qualcommu (ačkoliv stále neznáme přesné označení), 3 nebo 4 GB operační paměti RAM a 128GB úložiště.

Aby Samsung snížil cenu, použije zde TFT LCD displej s Full HD+ rozlišením. Po delší odmlce se tedy můžeme těšit na další tablet střední třídy od Samsungu. Zatím nevíme o jakých jiných produktech by mohl jihokorejský gigant mluvit. Vše ale nasvědčuje tomu, že se bude událost točit hlavně okolo těchto dvou zařízení.

Jak se na představení těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)