Samsung začíná prodávat repasované mobily řady Galaxy S22

Samsung repasované mobily telefony galaxy s22

Společnost Samsung posiluje další projekt, který vede k lepší ochraně životního prostředí, šetření materiálů a delší využitelnosti zařízení. V USA se rozrostl prodejní program Certified Re-Newed, v rámci kterého nyní značka prodává i repasované či předváděcí telefony řady Galaxy S22. Tyto kusy se dají pořídit za příjemně nízkou cenu, přičemž Samsung poskytuje standardní délku záruky. Každý telefon prý před zařazením do prodeje prochází 132bodovou kontrolou kvality.

Základní model Galaxy S22 stojí v repasované verzi 619 dolarů (cca 13 300 Kč v hrubém převodu), přičemž běžně je úplně nový k zakoupení za 849 dolarů (18 200 Kč). Podobná sleva je i u modelu Galaxy S22+, který v programu stojí 769 dolarů (cca 16 100 Kč) a běžně 1 049 dolarů (cca 22 500 Kč). Největší suma se dá pochopitelně ušetřit u modelu Ultra. Jeho cena je v rámci této akce snížena z 1 299 dolarů (27 900 Kč) na 919 dolarů (cca 19 700 Kč).

Samsung repasované mobily telefony galaxy s22 ceny sleva

Americká pobočka Samsungu na webu tohoto programu doprodává i repasované telefony starší řady Galaxy S21. V ČR zatím stejný program Samsung neprovozuje, ale jistě by si tu našel velmi početnou cílovou skupinu. Zkuste zdejší zdejšímu zastoupení napsat. Když to udělá dost zákazníku, třeba se ledy pohnou…

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupili byste si repasovaný mobil přímo od výrobce?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)