Samsung redesignoval Galaxy Store. Dává najevo, že v něm stále stáhnete Fortnite

samsung redesignoval galaxy store

Obchod Play je místem, kde většinou stahujeme naše oblíbené aplikace na náš Android telefon. Majitelé Samsung telefonů však mohou využít také Galaxy Store, který je předinstalován v každém telefonu a nyní jej jihokorejský gigant redesignoval. Ten se zaměřuje především na hraní her.

Samsung redesignoval Galaxy Store

Na začátku roku 2019 vydal Samsung aktualizaci, která přinášela asi největší redesign Galaxy Store, ovšem od této doby uplynou brzy již dva roky. Samsung se tedy rozhodl svůj obchod s aplikacemi znovu zkrášlit. Pokud do Galaxy Store zavítáte nyní, jako první uvidíte hry a aplikace si zobrazíte pod samostatnou kartou. Obchod nabízí také výběr těch nejlepších, nejhranějších či nejstahovanějších her, což je jistě fajn.

samsung galaxy store

Pokud navíc zamíříte do obchodu Galaxy Store, máte tam některé hry, které se v Google Play nenachází. Můžeme zmínit třeba Fortnite, ale třeba i službu Xbox Game Pass.

Jak se vám líbí nový design?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)