Samsung prohlížeč nově umožňuje připojit Bluetooth zařízení k webovým stránkám

samsung prohlizec

V minulosti byl Samsung prohlížeč exkluzivně využíván pouze pro Samsung telefony, ale to bylo v pořádku, protože nebyl příliš dobrý. To ale korejská společnost v posledních měsících mění a nyní jde o jeden z nejlepších mobilních prohlížečů založených na Chromium. Nová verze 6.4 přináší několik novinek.

Samsung prohlížeč umožní připojení Bluetooth zařízení

Mnoho novinek v této verzi 6.4 se přesunulo z betaverze, a to například lepší správce stahování. Stahování můžete sledovat v notifikacích a zároveň stahování pozastavit či zrušit. Soubory se také můžou přejmenovat před jejich stažením. Aktualizovaly se také bezpečnostní záplaty prohlížeče.

https://youtu.be/PkLH6EbJz98

V této verzi se také automaticky zapíná funkce s názvem Web Bluetooth (v předchozí verzi se musela zapnout ručně). Dělá přesně to, co je v jejím názvu. Umožňuje webovým aplikacím připojení k Bluetooth zařízením. Zmiňuje se například možnost webové aplikace, která slouží k ovládání dronu.

“Webový prohlížeč je pravděpodobně nejdůležitější ze všech platforem, zejména pro podnikové aplikace. Využití Bluetooth se bude zvyšovat hlavně v chytrých domech a chytrém průmyslu. Web Bluetooth přináší vývojářům webových stránek Bluetooth API, jsem potěšen, že ji společnost Samsung podporuje,” řekl  Martin Woolley z Bluetooth Special Interest Group.

Samsung Internet Browser
Samsung Internet Browser

Používáte Samsung prohlížeč? Jak jste s ním spokojeni?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)