Co Samsung představí v roce 2022? Unikl podrobný seznam

galaxy tab s8

Stejně jako každý rok i ten příští se od Samsungu očekává spousta produktů. Kromě řady Galaxy S22 či telefonu Galaxy S21 FE se čeká na příchod nových tabletů a notebooků. Nyní poměrně velký únik odhaluje dosud nepředstavené produkty.

Chystané Samsung produkty pro rok 2022

Postaral se o něj leaker FrontTron, který odhalil hned čtyři verze chystaného tabletu Galaxy Tab S8. Konkrétně jde o modely Galaxy Tab S8, Tab S8 Plus, Tab S8 Ultra a Tab S8 Lite. Právě o posledním jmenovaném jsme přitom až dosud žádné informace neměli. V tabulce můžeme spatřit rovněž tablety Galaxy Tab A8 a Galaxy Tab A7 Lite, takže pokud plánujete nákup tabletu, možná bychom ještě nějakou dobu počkali. V plánech jsou také tři nové notebooky.

Samsung produkty pro rok 2022

Samsung se rovněž chystá vyrobit 4,8 milionu kusů chystaných hodinek Galaxy Watch5, 3,3 milionu kusů sluchátek Galaxy Buds Live2 a 3,1 milionů kusů Galaxy Buds Pro2. V podstatě jsme se tedy dozvěděli o devíti chystaných zařízeních, které mají na trh přijít právě příští rok.

Na který produkt se těšíte nejvíce?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)