Samsung připravuje 8K film, který bude natočen Galaxy S20 a Galaxy Note 20

samsung film galaxy note 20

Samsung v korejských novinách oznámil, že připravuje nový film, který bude k dispozici v 8K rozlišení a bude natočen pouze letošními vlajkovými modely Galaxy. Konkrétně jde o modely Galaxy S20 Ultra a Galaxy Note 20 Ultra. Film by měl mít název Untact, ovšem zatím nevíme, o čem bude. Každopádně by se mělo jednat o plnohodnotný celovečerní film.

Samsung připravuje 8K film

V některých scénách prý bude použito nějaké externí vybavení, ovšem nevíme o co se bude jednat. Cílem tohoto projektu je propagace aktuálních vlajkových lodí společnosti Samsung a jejich schopnosti nahrávat 8K video. Vzhledem k tomu, že jde skutečně o propagaci letošních modelů můžeme film očekávat brzy, než přijde na trh nový model.

samsung připravuje 8k film

Co se týče dostupnosti, Samsung film si odbude svou premiéru ve dvou kinech přímo v Soulu, kde bude přítomen 8K QLED televizor od stejné společnosti. Později bude možné film shlédnout také na YouTube. Můžeme očekávat korejské herce Kima Ju-huna, Kima-Goeuna a režisérem bude Kim Jee-won.

Viděli jste někdy 8K film? Jaký?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)