Menu

Samsung: přijďte na Android RoadShow 2013 do Brna

Společnost Samsung, jeden z hlavních partnerů Android RoadShow 2013, zve všechny příznivce androidů na první zastávku do Brna, a to již tuto sobotu 1. června 2013.

Moravská metropole bude v hotelu Holiday Inn hostit první zastávku letošní Android RoadShow 2013 a společnost Samsung, jeden z hlavních partnerů této každoroční události, u toho nebude chybět. Android RoadShow je setkání fanoušků operačního systému Android, na kterém si můžete na živo vyzkoušet největší novinky na poli chytrých telefonů a tabletů s tímto operačním systémem, zasoutěžit si nebo se jen tak pobavit.

Na co se můžete těšit?

Krátce po oficiálním zahájení akce v 10.00 hod. dopoledne pro vás bude připravena půlhodinová show o jedné z nejžhavějších novinek letošního jara, smartphonu Samsung GALAXY S4. Uvidíte, jak jednoduše se dá sdílet obsah a hudba s funkcí Group Play nebo jak si se Samsung Hub užít ještě více zábavy. Pozornosti neuniknou ani možnosti jak přeměnit smartphone v dálkové ovládání televize, set top boxu nebo DVD přehrávače pomocí aplikace Watch On a mnoho dalšího.

 mapa_clear1

 Vedle pořadatelem připraveného „Hi-Tech koutku“ a „Foto koutku“ pro vás bude přichystána také speciální Samsung Experience Zóna. Tam si budete moci vyzkoušet mimo jiné unikátní funkce zařízení Samsung – například SideSync pro jednoduché ovládání vašeho smartphonu prostřednictvím počítače, snadné sdílení dat či zálohování; HomeSync čili domácí cloudové úložiště s terabajtovým harddiskem nebo Allshare Cast dongle pro zrcadlení displeje chytrého telefonu na obrazovku Smart TV.

  Stánek-Asus2-Android-RoadShow-2012-Praha

 A teď speciální akce pro dámy. Na Android RoadShow 2013 je připravena soutěž o titul Miss Android RoadShow 2013. Stačí se na akci vyfotit s Android maskotem a následné veřejné hlasování rozhodne o tom, kdo získá nejen titul Miss Android RoadShow 2013, ale i skvělý smartphone GALAXY S4 od Samsungu.

Tak nezapomeňte, první zastávka Android Roadshow 2013 je již tuto sobotu 1. června 2013 v hotelu Holiday Inn v Brně.

Samsung se na Vás těší i v dalších šesti velkých městech po celé České Republice. Více informací na www.androidroadshow.cz.

registraceHome

 

Komentáře

David

David

31.5.2013 10:18

Bude tam možnost parkování někde? Např. přímo na hotelovém parkovišti?

Mach4

Petr MišákAdministrátor 32

31.5.2013 11:01

v omezené míře ano

pocket

1.6.2013 10:59

.

pocket

1.6.2013 11:00

Sry za ten spam, to byl test jestli už posíláni příspěvků z aplikace funguje. :-)

RSS (komentáře k článku)