Samsung tento rok představí více skládacích telefonů

Samsung představí více skládacích telefonů

Společnost Samsung dnes zveřejnila svou finanční zprávu za čtvrtý kvartál roku 2019, kde zaznamenala pokles zisku, ale taktéž stabilní výrobu. V rámci této zprávy Samsung taktéž nastínil své plány a představí více skládacích telefonů později v tomto roce. To není žádným překvapením. Společnost totiž odhaduje, že prodá přibližně 5-6 milionů těchto zařízení.

Již v roce 2019 se spekulovalo o tom, že Samsung výrazně zvýší prodej skládacích telefonů. Nová finanční zpráva taktéž zmiňuje fakt, že budou hrát prim právě skládací telefony a vlajkové lodě. Tedy, ne že by se na střední třídu zapomnělo. Samsung chce pouze zvýšit své zisky v těchto kategoriích. Dále se dočkáme mnohem více telefonů, které budou podporovat 5G sítě, což je logickým krokem.

A New Form Factor for Foldable Smartphones

A New Form Factor for Foldable Smartphones

Právě vlajkové lodě a skládací telefony mají udržet stabilní tržby. O druhém skládacím telefonu – Galaxy Z Flip toho víme poměrně dost. Telefon bude uveden 11. února a mělo by se jednat o véčko s ultratenkým sklem. Uvnitř má pak tikat čipset Snapdragon 855 Plus v kombinaci s 8 GB RAM, 3 300 mAh baterií a dvěma 12 megapixelovými kamerami.

Co říkáte na to, že Samsung představí více skládacích telefonů?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)