Samsung Poznámky dostávají přes update šikovné novinky

Samsung Poznámky Notes update 4.3.14.39

Vývojáři společnosti Samsung vydali novou verzi aplikace Poznámky (Notes) s označením 4.3.14.39. Update přináší několik praktických novinek, které mohou pomoci při každodenním zapisování, upravování i čtení záznamů. Dokonce přibyla i jedna možnost, která vůbec není zmíněna v seznamu změn. Nová verze Poznámek je k dispozici ke stažení v obchodě Galaxy Store, i když zatím možná ne pro všechny uživatele plošně.

Samsung Poznámky update 4.3.14.39 changelog

Oficiální changelog neboli seznam změn zmiňuje dvě nové funkce. Tou první je “zmizík” pro funkci zvýrazňovače, který dokáže umazávat stopy právě po této konkrétní pomůcce. Druhou novinku představuje barevná výplň, kterou lze aplikovat na vytvořené ohraničené oblasti při kreslení.

Kromě toho se ukázalo, že Poznámky nově umožňují zvolit při tvorbě písmo menší než je 8 bodů. Díky tomu se může na displej vejít podstatně více informací. Nám už se podařilo do redakčního Galaxy S21 Ultra nové Poznámky stáhnout, tak to vyzkoušejte taky. A dejte případně vědět, jestli jste našli další neuvedené změny.

Jak často děláte poznámky na mobilu?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)