Power Adapter Trio má být nová výkonná Samsung nabíječka

Samsung Power Adapter Trio 65W nabíječka

Co se týká výkonu nabíjení Chytrých telefonů, Samsung se oproti mnohým konkurentům drží spíše při zemi. I nejdražší prémiové mobily z posledních let přijmou maximálně 45 wattů a často k těmto přístrojům není ani dodávána tak výkonný adaptér přímo v balení. Je pak tedy trochu významnější událostí, když korejský gigant vypustí do světa nějakou silnější nabíječku. Jako třeba nově odhalenou (či spíše uniklou) 65W Power Adapter Trio se třemi konektory a produktovým označením EP-T6530.

Novinka má mít dva USB-C (65W a 25W) a jeden klasický USB port (15W) a zahraniční média ji objevila na švýcarském e-shopu INDX. Při zadání produktového označení do Google se dá ale zjistit, že s prodejem této Samsung novinky už počítají i některé české e-shopy. Mají méně podrobností a nemají k dispozici fotografie, ale česká cena bude podle všeho mezi hranicemi 1 300 a 1 600 Kč. Díky maximálnímu 65W výstupu půjde adaptér použít i k napájení laptopů.

Vadí vám slabší nabíjecí výkony u Samsung mobilů?

Zdroj: Sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)