Tohle potěší snad každého. Samsung One UI 5.0 má přinést klíčové vylepšení

samsung one ui 5

Nadstavba One UI od Samsungu patří k těm vůbec nejoblíbenějším na trhu. Nabízí totiž několik unikátních funkcí, příjemný design a dobrou softwarovou podporu. Mezi její slabiny patří její rychlost a plynulost, která se s nadstavbami MIUI, realme UI nebo Pixely nedá příliš srovnávat. A právě to se má změnit s příchodem One UI 5.0. Alespoň v případě některých modelů.

One UI 5.0 přinese plynulejší zážitek

Podle webu SamMobile se jihokorejská firma zaměří u nového systému hlavně na plynulost, optimalizaci a zrychlení animací v systému. Samsung se tedy chystá k podobnému kroku, který Xiaomi učinilo v případě MIUI 13. Nenabídne hromadu nových funkcí, za to ale bude systém fungovat mnohem lépe, což je nakonec nejdůležitější.

Android 13 Beta 3 Is Out: Here’s What’s New

Android 13 Beta 3 Is Out: Here's What's New

Jelikož bude nadstavba postavena okolo chystaného Androidu 13 se dá očekávat, že nabídne i podobné funkce. Zmínit můžeme třeba nastavení jazyku pro jednotlivé aplikace či vylepšený režim rozdělené obrazovky. K prvním uživatelům by se měla nadstavba dostat na podzim letošního roku.

Jak jste s nadstavbou One UI spokojení?

Zdroj: SamMobile, ConceptCentral

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)