Nová betaverze One UI 4 míří do telefonů Galaxy S21. Opravuje hned několik problémů

galaxy s21 android 12

Samsung testuje své One UI 4 s Androidem 12 už nějakou dobu a na začátku října jsme se konečně dočkali beta verze pro řadu Galaxy S21. Nyní jihokorejský gigant vypustil již třetí betaverzi nového systému pro své aktuální vlajkové lodě, které opravují hned několik problémů.

Třetí beta Samsung One UI 4 míří do telefonů Galaxy S21

Aktualizace tedy momentálně míří do telefonů Samsung Galaxy S21, Galaxy S21 Plus a Galaxy S21 Ultra. Seznam změn je poměrně dlouhý a tak vám vypíchneme ty nejdůležitější změny. Nově bylo vylepšeno rozpoznávání hlasových příkazů v aplikaci Fotoaparát a nemělo by konečně docházet k náhodným restartům telefonů poté, co si změníte téma. Bixby nově funguje také na zamčené obrazovce a opraveno bylo také pár chybných překladů.

Samsung One UI 4 Galaxy S21

Samsung novou aktualizaci vypouští jako vždycky postupně a tak je možné, že bude ještě nějakou dobu trvat než se dostane i na váš mobil (samozřejmě pokud jste zaregistrovaní v programu One UI 4 Beta).

Jak jste zatím spokojeni s One UI 4?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

asus zenfone 9

4 důvody, proč si koupit ASUS Zenfone 9

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
2 min. uložit na později

Komentáře (2)