Další prémiové Samsung telefony dostávají One UI 4.1. Kterou funkci oceníte nejvíce?

Samsung One UI 4.1 z flip3

Společnost Samsung již přinesla aktualizaci One UI 4.1 na některé starší vlajkové telefony a nyní se na seznam přidávají také loňské ohebňáky Galaxy Z Fold3 a Galaxy Z Flip3. Nová aktualizace nabízí mimo bezpečnostní záplaty také podstatné funkce pro úpravu fotografií nebo vylepšenou klávesnici Samsung.

Ohebné Samsung telefony dostávají One UI 4.1

Aktualizace má velikost 950 MB a mimo jiné jsme se dočkali březnových bezpečnostních záplat. Klávesnice Samsung nyní podporuje aplikaci Grammarly, která vám pomáhá s gramatikou, ovšem pouze v angličtině. Nová funkce Google Duo Live vám umožní sdílet obrazovku s přáteli nebo společně prohlížet fotografie v aplikaci Galerie od Samsungu. Nová aktualizace přináší také funkci Object Eraser, díky které můžete z fotografií odstranit například stíny.

Reclaim Control of Your Images with Object Eraser

Reclaim Control of Your Images with Object Eraser

Funkce Expert RAW, na kterou se těšil nejeden amatérský fotograf zatím zůstává exkluzivní pro telefony z řady Galaxy S22 a také Galaxy S21 Ultra.  Na starší vlajky jako třeba Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Z Fold2 nebo Galaxy S20 Ultra se má dostat později tento rok.

Už jste dostali One UI 4.1 na váš mobil?

Zdroj: news.samsung.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)