Samsung přináší One UI 3.1 na starší telefony. Které to jsou?

samsung nový systém aktualizace

Samsung konečně přináší One UI 3.1 na starší telefony. Systém debutoval v nových vlajkových lodích Galaxy S21 a v posledních dnech se dostává také na starší telefony z řady Galaxy S20, Galaxy Note 20, Galaxy Z Fold 2 a Galaxy Z Flip.

Samsung přináší One UI 3.1 na starší telefony

Aktualizace se však dostane také na starší vlajkové lodě – Galaxy S10 a Galaxy Note 10 z roku 2019. Dočká se také původní Samsung Galaxy Fold a několik zástupců z řady Galaxy A. Nová aktualizace přináší nové funkce fotoaparátu, vylepšené soukromí nebo třeba Samsung Eye Comfort Shield. Ten automaticky upravuje intenzitu modrého světla dle denní doby tak, aby co nejvíce šetřil vaše oči.

Aktualizace se dočkají tedy kromě výše zmíněných modelů telefony Galaxy A71, Galaxy A51, Galaxy A90, Galaxy A80, Galaxy A70 a Galaxy A50. Telefonů je tedy celkem dost a některé jsou více než dva roky staré. Prozatím není jasné, kdy přesně se jaký model nového systému dočká.

Dočká se aktualizace i váš model?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)