Samsung One UI 2.1 brzy přijde na Galaxy S10, Note 10 a další modely

one ui 2.1 galaxy s10

Nové vlajkové lodě Samsungu – Galaxy S20 mají předinstalovaný systém One UI 2.1, ovšem ty starší běží na starším uživatelském prostředí. To se však brzy změní. Jeden z moderátorů Samsung komunity sdělil, že se One UI 2.1. podívá na Galaxy S10 a Note 10 maximálně do tří týdnů.

One UI 2.1 pro Galaxy S10 a Note 10

Nový systém mají kromě řady Galaxy S10 a Note 10 dostat také telefony Galaxy S9 a Galaxy Note 9, což je jistě příjemná zpráva. Komunitní moderátoři také sdělili, že společnost pracuje na One UI 2.5. Ten však pravděpodobně dorazí až spolu s Galaxy Note 20 někdy na podzim.

samsung galaxy s10 one ui 2.1

One UI 2.1 přináší novou funkci Rychlé sdílení, která vám umožní odesílat soubory rychleji, pokud jste na stejné Wi-Fi, jako příjemce. Zatím je však tato funkce dostupná pouze na telefony Galaxy S20 a Galaxy Z Flip, které nové prostředí mají. Jakmile aktualizace dorazí, dáme vám vědět.

Těšíte se na One UI 2.1?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)