TOPlist

Samsung představil v Česku šílený zakřivený OLED monitor. Dostanete k němu Galaxy S22 zdarma

samsung monitor oled zakřivený česko
  • Samsung Odyssey OLED G9 míří do Česka
  • Cena je vysoká, na druhou stranu můžete získat Galaxy S22 za korunu
  • Jde o první OLED monitor s DQHD rozlišením

Samsung ukázal obrovský zakřivený monitor Odyssey OLED G9 už v lednu na veletrhu CES 2023 a nyní se konečně začíná prodávat i v Česku. Za korunu k němu jihokorejská firma rozdává telefon Samsung Galaxy S22, jehož hodnota činí stále minimálně 13 000 korun. Tato akce platí od 12. do 25. června nebo do vyprodání zásob.

Odyssey OLED G9 je 49palcový monitor s QD-OLED panelem a zakřivením 1800R. Samsung se pyšní, že jde o vůbec první OLED monitor s rozlišením Dual Quad High Definition (5 120 x 1 440 pixelů). Samostatnou kapitolou je pak šílený poměr stran 32:9, který vám jistě nabídne unikátní herní zážitek, ale také hromadu pracovní plochy. Monitor se chlubí obnovovací frekvencí až 240 Hz a odezvou 0,03 ms. Samozřejmostí je čip Neo Quantum Processor Pro, který se stará o co nejlepší podání barev a obrazu jako takového, nechybí podpora technologií jako HDR10+ a dostalo se také na certifikaci VESA DisplayHDR True Black 400.

Hráči ocení podporu pro technologie jako AMD FreeSync Premium Pro nebo Nvidia G-Sync, z portové výbavy stojí za zmínku HDMI 2.1, Micro HDMI 2.1 či DisplayPort 1.4. Operační systém Tizen pak dobře známe z televizorů, nabízí nám přístup ke hromadě aplikacím pro streamování videa a hudby, ale také přístup ke cloudovému hraní. Oficiální česká cena byla nastavena na 49 990 korun s tím, že platí již zmíněná akce, kdy jste schopni získat loňskou vlajku za korunu.

Odyssey OLED G9: Official Introduction | Samsung

Odyssey OLED G9: Official Introduction | Samsung

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Dali byste takové peníze za monitor?

Zdroj: Samsung Newsroom

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)