Samsung se odhodlal k dalšímu kontroverznímu řešení. Taky se vám nelíbí?

samsung galaxy A23

Poté, co se Samsung rozhodl, že nebude k telefonům řady Galaxy S21 dodávat nabíjecí adaptéry jsme mohli vidět, že tento trend následuje i v letošním roce s řadou Galaxy S22. A vypadá to, že bude hůř.

S adaptéry se můžeme rozloučit i ve střední třídě

Zatímco výrobci jako OnePlus, realme či Xiaomi nabízí k telefonům ve střední třídě adaptéry s velice solidním výkonem, Samsung půjde zcela opačnou cestou. Adaptéry totiž nemají být součástí balení v nových telefonech z řady Galaxy A.

Samsung Galaxy A23

Některé evropské e-shopy totiž odhalily, že telefony jako třeba Galaxy A13 či Galaxy A23 nenabídnou v balení nabíjecí adaptér. Jde o další poměrně sebevědomý krok. Telefony jako takové totiž nejsou co se poměru mezi cenou a výkonem týče žádné terno. Pokud se chcete přesvědčit, mrkněte na naše články. Tohle může být potenciálně další důvod, proč si vybrat jiný mobil. Jihokorejská firma tedy očividně sází čistě na prostředí One UI, které je bezesporu mezi uživateli velice populární.

Co na tohle rozhodnutí říkáte?

Zdroj: gizmochina.com, obrázek: newsbeezer.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)