TOPlist

Samsung má představit Galaxy S10 Lite. Zabije S10e?

samsung galaxy s10 lite

Nedávno jsme vám psali o tom, že by mohl Samsung představit odlehčenou verzi Galaxy Note 10 s přídomkem Lite, který by měl nabídnout podobné funkce, jako vlajková loď. Omezení by padla zejména na displej a fotoaparát, který ne každý využije naplno. Pokud tak někdo používá S Pen, ale nevyužije potenciál celého zařízení, byla by to pro něj ideální volba. Nyní se však zdá, že Samsung pracuje na Galaxy S10 Lite, který má oživit stárnoucí řadu S10.

Server SamMobile tvrdí, že Samsung pracuje na telefonu s kódovým označením SM-G770F, kterým má být právě Samsung Galaxy S10 Lite. Hardware je údajně naprosto totožný se střevy doposud nevydaného Galaxy A91. Ten disponuje čipsetem Qualcomm Snapdragon 855, 8 GB operační paměti RAM a 128 GB úložištěm. Dále nabídne 6,7″ displej, rychlé 45 W nabíjení a Android 10. I tyto funkce by měl S10 Lite přebrat.

Otázkou je, zda takový krok bude dávat společnosti smysl. Vydal by totiž další telefon do řady S10 jen pár měsíců předtím, než by představil Galaxy S11. Kromě toho by tento model totálně zazdil Galaxy S10e a to jak funkcemi, tak výkonem. Jediné, v čem by mohlo být „éčko“ lepší by byl fotoaparát.

Co říkáte na možný příchod Galaxy S10 Lite?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)