7 Samsung telefonů již dostalo květnové bezpečnostní záplaty. Co přináší?

Samsung a květnové bezpečnostní záplaty 

Několik nových Samsung telefonů již dostalo květnové bezpečnostní záplaty. A to i za situace, že máme ještě duben. Samsungu se tak opět podařilo předběhnout Google a nové záplaty jsou na vybraných Samsung zařízeních dříve než na Pixelech. Google již několik let vydává záplaty první pondělí v měsíci, což vychází na 3. května.

Samsung a květnové bezpečnostní záplaty

Kromě oprav chyb zabezpečení Samsung přidává v nových aktualizacích i nové funkce. U řady Galaxy S21 se zlepšil celkový výkon fotoaparátu a k dispozici je třeba také funkce Quick Share. V Německu jsou tedy záplaty již dostupné na modely Samsung Galaxy S21 Ultra (G99xBXXU3AUDA), Galaxy S20, Galaxy S20 Plus a Galaxy S20 Ultra (G98xxXXU7DUDB).

Samsung květnové bezpečnostní záplaty

Aktualizace se ale dočkávají také modely Galaxy Note, konkrétně Note 20, Note 20 Ultra (N986BXXU2DUDA, N980FXXU2DUDA) a nechybí ani ohebný Galaxy Z Flip 5G (F707BXXU3DUD7). V současné době se aktualizují modely v Německu, ovšem během pár dní či hodin se mají dostat i do České republiky.

Už jste nové záplaty dostali?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)