Vychází nový Samsung Kalendář. Umí třeba lepší sdílení

Samsung Kalendář v12.4.03.7000 novinky sdílení tmavý režim kreslení

Společnost Samsung posílá do světa novou verzi své základní aplikace Kalendář. Přináší několik vizuálních i funkčních novinek. Na pozitivní změny se mohou těšit například uživatelé, kteří rádi sdílí kalendář s dalšími lidmi. Řeč je o verzi v12.4.03.7000, která je k dispozici už i v našich končinách.

Samsung Kalendář v12.4.03.7000 novinky

První oznámenou novinkou je automatická úprava a ukládání symbolů, které uživatel nakresli v Kalendáři perem S-Pen. Nakreslené značky tak budou mít vždy standardizovanou podobu. Stačí na nich po jejich vytvoření podržet pero. Samsung Kalendář má nově také manuální přepínač pro tmavý a světlý režim. Zabarvení aplikace tak není striktně závislé na globálním nastavení v systému. Majitele více kalendářů potěší, že ten pracovní je nyní možné promítat do chytrých Samsung hodinek.

Poslední a dost možná nejzajímavější novinkou je možnost u sdíleného kalendáře definovat, kteří konkrétní uživatele mají právo do něj pouze nahlížet a kteří v něm mohou provádět i změny.

Kterou novinku využijete nejvíc?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)