Jablíčkáři, takhle vypadá Android: Samsung vydal ukázkové prostředí iTest

Samsung iTest

Jak byste jako uživatelé systému Android vysvětlovali majiteli iPhonu, jak funguje váš telefon a v čem je třeba odlišný, lepší, horší? A jak byste to asi dělali z pozice výrobce či vývojáře? Jednou z variant je dát dotyčnému daný přístroj do ruky. To ale mnohdy nejde, například i kvůli aktuální situaci ve světě. Samsung nicméně vymyslel aplikaci / webovou stránku jménem iTest, která konkrétně majitelům iPhonů dokáže ukázat, jak Android prostředí vypadá.

Pohled “na druhý břeh”, který představuje dynamický web emulující nadstavbu One UI, se dá v tomto případě spustit přímo v prohlížeči Safari. Samsung údajně začal svou novinku propagovat jen na Novém Zélandu, nicméně samotný web je dostupný odkudkoli. Jestli čtete tento článek z iPhonu, můžete na novozélandskou verzi Samsung stránky iTest skočit rovnou. Androiďáci mohou její adresu poslat přátelům manuálně.

Přikládáme pár snímků, jak zmíněné emulované One UI prostředí vypadá. Umí ukázkově přiblížit i běh některých aplikací včetně třeba fotoaparátu nebo aplikace pro hovory. Měnit se dokonce dají i témata a funguje také nástroj Galaxy Wearable.

Kolik znáte lidí, kteří zvažují přechod z iPhonu na Android?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)