TOPlist

Samsung Internet zavádí jednu z nejžádanějších funkcí

Samsung Internet URL panel adresa dole

Základní internetový prohlížeč v telefonech Samsung, tedy aplikace běžně nazvaná Sasmsung Internet, dostal s poslední aktualizací jednu velmi významnou novinku. Obdobně jako několik dalších konkurentů nově umí zobrazit panel s URL adresou i dole, u spodního okraje displeje. Toto řešení je vhodné zejména pro pohodlnější ovládání prohlížeče na velké obrazovce menšíma rukama. Dlouhodobě žádaný přepínač dorazil v rámci verze 16.0.2.19 a finální podobu panelu si můžete prohlédnou v galerii.

Samsung Internet Browser
Samsung Internet Browser

Po aktualizaci na zmíněnou verzi stačí otevřít hlavní menu (tři pruhy vpravo dole) > Nastavení > Rozložení a menu a na tomto místě přepnout na variantu „Dole“. Současně je také možné nechat si na displeji zobrazovat také tlačítko pro přechod na konec stránky. Doposud byl k dispozici jen tradiční návrat nahoru.

Nový Samsung Internet si také posvítí na nežádoucí sledování chování uživatelů přes „neviditelné“ jednopixelové obrázky. Menu pro vyhledávání a zadávání adresy nově nabídne také pokročilejší našeptávání a doporučování.

Na kterém místě vám vyhovuje panel s URL adresou?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)