Samsung Internet zavádí jednu z nejžádanějších funkcí

Samsung Internet synchronizace záložek Google Chrome PC

Vybrat si internetový prohlížeč je jako vybrat si značku bot. Když už jednou zvolíte a zvyknete si, těžko se hledá motivace pro přechod ke konkurenci. Změnu totiž často doprovázejí i různé zádrhely, kompromisy a starosti s opětovným nastavováním. Dvojnásob to platí při používání dvou nástrojů na počítači a v mobilu. Prohlížeč Samsung Internet, který je základním pomocníkem pro online surfování v telefonech této korejské značky, činí v tomto ohledu velký krok. Začíná v něm fungovat velmi žádaná synchronizace záložek z desktopového Google Chrome.

Samsung Internet Browser
Samsung Internet Browser

Novinka je součástí čerstvě vydané beta verze aplikace Samsung Internet 19.0 a má potenciál k prohlížeči přivést spoustu dalších uživatelů. Zpřístupnění synchronizace záložek totiž prakticky znamená, že se fanoušci desktopového Chrome vyhnou jedné dost nepříjemné překážce v cestě k pohodlnému používání Samsung Internetu. Zatímco doteď bylo používání Google prohlížeče na PC i v Samsung mobilu z hlediska propojení záložek absolutně nejlepší volbou, to už teď platit nebude.

Samsung Internet Google Chrome PC synchronizace záložek ukázka

Synchronizace záložek mezi těmito nástroji je možná skrze rozšíření pro desktopový Chrome. Prohlížeč od Samsungu je obecně oblíbený díky své svižnosti a velké snaze o ochranu soukromí při procházení webů. I v této oblasti přináší Samsung Internet 19.0 beta několik novinek.

Který prohlížeč máte v mobilu jako primární?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)