Aplikace Samsung Health se dočkala několika změn. Oceníte některou z nich?

Samsung Health

Aplikace Samsung Health je ústřednou nejen hodinek Galaxy Watch, ale také vám pravidelně shrnuje vaše týdny, rekordy a nabízí několik instruktážních videí, které vám pomohou s vypracováním vaší postavy. V rámci One UI 5.0, které Samsung staví okolo Androidu 13 se dočká několika změn.

Samsung Health ve verzi 6.22.5.039 se začne šířit během několika týdnů a kromě oprav chyb a vylepšení optimalizace se uživatelé dočkají několika novinek. Na kartě Moje stránka se vám bude zobrazovat nově váš profil, který se nachází na kartě Together. V této kartě si budete moci navíc porovnávat své kroky s ostatními uživateli v podobném věku, což vás možná přiměje více chodit. Všechny karty mají navíc projít mírným redesignem.

samsung health

Pokud máte telefon od Samsungu, nemáte s největší pravděpodobností aplikací Samsung Health předinstalovanou. Pokud ji tedy chcete vyzkoušet, můžete si ji stáhnout buď na Google Play, nebo přes Galaxy Store.

Jak jste spokojení s aplikací Samsung Health?

Zdroj: SamLover

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)