Samsung Good Lock dostane nové možnosti a podporu Androidu 10. Přizpůsobte si vzhled vašeho telefonu

samsung good lock

Good Lock od společnosti Samsung jistě mnoho uživatelů zná. Jedná se o aplikaci, která vám umožní přizpůsobit vzhled uživatelského rozhraní k obrazu svému. Samsung ji představil již v roce 2016, tedy v době, kdy jeho telefonům dominovala nadstavba TouchWiz a mnoho lidí si tuto alternativu oblíbilo. Od té doby dostávala pravidelné aktualizace a nabízí mnoho nových funkcí a možností. Vzhledem k tomu, že se na stále více zařízeních od jihokorejského giganta objevuje nejnovější Android 10, rozhodla se společnost přinést velmi důležitou aktualizaci.

Bylo jen otázkou času, kdy bude Good Lock kompatibilní s nejnovějším Androidem. Stane se tak 3. února 2020, což Samsung oficiálně potvrdil. V aplikaci si lze nastavit vzhled zamykací obrazovky, předělat vzhled přepínačů v notifikačním centru, zcela přepracovat zobrazování jednotlivých notifikací či nastavit nový vzhled seznamu spuštěných aplikací. S novou aktualizací má však dorazit spousta nových funkcí jako podpora tmavého režimu, nové možnosti uspořádání aplikací, podrobné zobrazení notifikací, nastavení času a mnoho dalšího.

samsung good lock

Aplikace je bohužel dostupná pouze uživatelům v Jižní Koreji, Singapuru, USA, Velké Británii, Austrálii a Kanadě. Pokud si ji tak budete chtít stáhnout, učiňte tak skrz nějaký APK server. Můžete taktéž vyzkoušet aplikaci Nice Lock, což je velmi podobná aplikace a narozdíl od Good Locku ji stáhnete přímo v Obchodu Play.

Zkoušeli jste aplikaci Good Lock od Samsungu?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)