Dostane i Samsung Galaxy Z Fold4 plnohodnotný S Pen?

Samsung Galaxy Z Fold4 S Pen Super UTG

Existuje naděje, že nový skládací Samsung telefon Galaxy Z Fold4 k sobě dostane plnohodnotné elektronické pero S Pen. Tím teď není myšleno jeho umístění přímo v těle mobilu, ale jeho “ostrost”. S aktuálně prodávaným telefonem Galaxy Z Fold3 je možné používat pouze S Pen Fold Edition, který na rozdíl od klasického stylusu nepoškodí měkký flexibilní displej. Jeden z posledních úniků k přípravám další generace ohebných Samsung telefonů ale mluví o tom, že korejská firma již má pevnější verzi displeje, který si poradí i s klasickým perem S Pen.

Zatímco doteď Samsung využíval a propagoval technologii Ultra Thin Glass (UTG), v případě dalšího flexibilního mobilu bychom se měli dočkat lepší verze, zatím nazývané jako Super UTG. Její vlastnosti by měly umožnit právě i použití standardního pera S Pen, která se používají u běžných telefonů nebo u tabletů se “skleněnými” obrazovkami. Zavedení zmiňovaného standardu Super UTG by pochopitelně znamenalo i obecně vyšší odolnost ohebných displejů, což je věc, kterou tyto přístroje stále hodně potřebují.

Jak zatím vnímáte trend ohebných mobilů?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)