Samsung Galaxy Z Fold 3 dostane S Pen i fotoaparát pod displejem. To však nejsou jediné “taháky”

Samsung Galaxy Z Fold 3 dostane S Pen fotoaparát pod displejem

Jihokorejská technologická velmoc se dále snaží určovat trendy a již brzy uvede na trh třetí generaci Foldu. A je skutečně se na co těšit. Samsung Galaxy Z Fold 3 dostane S Pen i fotoaparát pod displejem. Alespoň to tvrdí nedávný únik informací.

Podle serveru SamMobile začala masová výroba všech důležitých součástek pro ještě nepředstavený ohebný smartphone. Celkově by však mělo být vyprodukováno přibližně třetinové množství oproti vlajkové sérii Galaxy S, může za to zejména vyšší cena zařízení. Naopak ve srovnání s Galaxy Z Fold 2 očekává Samsung nárůst prodejů. Má k tomu dopomoci právě 16Mpx fotoaparát pod displejem a podpora stylusu S Pen.

Samsung Galaxy Z Fold 3 by také měl nabídnout vnitřní 6,2″ Super AMOLED displej s obnovovací frekvencí 120Hz a QHD+ rozlišení. Budoucí majitelé by také měli dostat na výběr mezi 12 a 16GB paměti RAM a 256 nebo 512GB vnitřní paměti. Velkým tahákem, dle úniku informací, bude také IP rating, tedy stupeň ochrany před vodou a prachem. Ten jsme u skládacích telefonů z dílny Samsungu prozatím neviděli.

Kromě selfie fotoaparátu pod displejem se dočkáme také dalšího předního fotoaparátu a to na vnějším displeji, dostane celých 10MPx. Na zádech telefonu pak najdeme tři fotoaparáty s rozlišením 12MPx. Samsung skládací smartphone neochudí ani o sdílení energie, bezdrátové nabíjení, NFC, 5G či Bluetooth 5.0. O napájení se pak postarají baterie o celkové kapacitě 4400mAh. Svědky odhalení nového smartphonu bychom se měli stát v srpnu tohoto roku.

Jakou čekáte kvalitu fotek z fotoaparátu pod displejem od Samsungu?

Zdroj: SamMobile, @TheGalox_ 

Miroslav Selz
O Autorovi - Miroslav Selz

Technologický nadšenec, který od Applu "přesedlal" do světa Androida. Ve volném čase rád píše, cvičí, zpívá, zajímá se o zdravý životní styl a využití mobilních… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)