Samsung Galaxy Z Flip zachycen na videu. Jak se otevírá jedním palcem?

Samsung Galaxy Z Flip video

Velmi očekávaná novinka v segmentu telefonů s flexibilní obrazovkou byla zachycena nikoli jen na fotografiích, ale dokonce na videu. Model Z Flip, který má být zástupcem průkopnického Fold, je na něm vidět při otevírání a zavírání v jedné ruce. Díky záběrům si můžeme potvrdit minimálně designové prvky telefonu. Jak se již dlouho očekává, telefon se bude otevírat jako klasické “véčko” ve vertikálním směru. Ukázkové video se Samsung Galaxy Z Flip přinesl Twitter uživatel @Ben Geskin.

Model na videu má purpurovou barvu. Ta patří mezi čtyři základní, ve kterých se mají údajně Z Flip telefony vyrábět. Další tři už nejsou tak křiklavé, jde o černou, zlatou a stříbrnou.

Samsung Galaxy Z Flip video náhled

Jestli vás zajímá poměr stran otevřeného telefonu, tak ten by měl být 22:9. Zavřený Samsung Galaxy Z Flip tedy bude v podstatě čtvercový, což dokazuje i video. Oproti modelu Fold se tedy styl zavírání opravdu výrazně změnil. Telefon by měl být oficiálně představen během pár týdnů, možná už v únoru společně s řadou Galaxy S20.

Líbí se vám nový ohebný telefon od Samsungu?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)