Dočkáme se i hodinek Samsung Galaxy Watch6 Pro?

Samsung Galaxy Watch6 Pro hodinky spekulace

Společnost Samsung na nedávné produktové prezentaci Galaxy Unpacked uvedla na světové trhy i hodinky série Galaxy Watch6. Jelikož se jedná o klasický model a variantu Classic, dá se předpokládat, že se korejský gigant po roční pauze, ve které se objevil model Pro, vrací k dřívějším zvyklostem a dvěma dříve obvyklým verzím s otočnou lunetou a bez ní (či její dotykové náhrady). Znamená to ale, že nedorazí žádné Galaxy Watch6 Pro? Nutně ne.

Server Android Authority rozebírá argumenty, proč by se nakonec mohly i tyto hodinky objevit. Tím prvním je, že starší model Galaxy Watch5 Pro se před prezentací šesté generace Samsung hodinek těšil velké oblibě ze strany zákazníků a také péče ze strany vývojářů. Hodinky postupně dostaly celou řadu nových či vylepšených funkcí skrze aktualizace. To značí, že je zde pravděpodobně prostor i pro prémiové Galaxy hodinky bez fyzické otočné lunety. Svou cílovou skupinu evidentně mají.

“Model “Classic” a model “Pro” cílí na různé uživatele, přičemž model “Pro” je stavěný na akci a varianta “Classic” klade důraz na styl. Na trhu je prostor pro udržení obou vlajkových řad chytrých hodinek Samsung současně, a pokud se tak stane, pak by dávalo smysl střídat vydávání dalších generací každé z nich, aby se získal maximální podíl na trhu s chytrými hodinkami,” polemizuje Android Authority nad teoretickým příchodem dalších Samsung hodinek Galaxy Watch6 v třetí designové variantě.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na starší Galaxy Watch5 Pro?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)