Takto bude vypadat systém v hodinkách Samsung Galaxy Watch5

Samsung Galaxy Watch5 Wear OS 3.5 One UI Watch 3.5

Už jen několik týdnů nás dělí od chvíle, kdy společnost Samsung představí nová mobilní zařízení včetně hodinek Galaxy Watch5. Internetem už pochopitelně nějakou dobu kolují různé uniklé specifikace, předpokládané ceny a také fotografie finálního produktu. K vizuálním únikům se nyní přidávají snímky z beta verze softwarového prostředí One UI Watch 4.5, které bude v hodinkách obalené kolem nejnovějšího Wear OS 3.5.

Samsung Galaxy Watch5 Wear OS 3.5 One UI Watch 3.5 ciferníky

Ano, zatímco ostatní výrobci ještě ani nedostali pořádně příležitost okusit Wear OS 3 (prodávají se jen jedny další hodinky), vývojáři Samsungu už po svém rozvíjejí jeho další vydání. To, které se pravděpodobně oficiálně představí právě v Galaxy Watch5.

Náhledy ukazují na několik praktických změn. Ciferníky budou podle všeho ukazovat více informací, například data z aktivit, měření tepu nebo počasí. V jedno případě je dokonce vidět i kompas.

Dojde také na vylepšení klávesnice včetně handwritingu neboli psaní rukou, přepínání SIM karet při volání nebo korekci barev pro uživatele se zrakovými obtížemi. Nově bude rovněž možné manuálně nastavit délku pro gesto podržení a přibude vyvážení hlasitosti.

Které hodinky Galaxy Watch už doposud vyzkoušeli?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)