Mrkněte: Evropské ceny Galaxy Watch5 budou prý nakonec nižší

galaxy watch5 ceny

Už za několik dní představí Samsung na své akci Unpacked novou generaci svých chytrých hodinek, o kterých víme poměrně dost informací. Před několika týdny jsme vás informovali o evropských cenách, které vás zřejmě nepotěšili. Nyní se ale objevila zpráva, která by vám mohla zvednout náladu. Cena totiž nemá být tak vysoká, jak se původně předpokládalo.

Původně se spekulovalo o tom, že nejlevnější 40mm Bluetooth verze hodinek Galaxy Watch5 vyjde v Evropě na 300 EUR, což vychází asi na 7 400 Kč. Podle jednoho ze spolehlivých evropských e-shopů však vyjdou na 259 EUR, tedy asi na 6 400 Kč. Větší 44mm varianta vyjde na 286 EUR, tedy asi 7 000 Kč (namísto spekulovaných 350 EUR) a Galaxy Watch5 Pro 45 mm mají vyjít na 430 EUR, tedy asi 10 500 Kč. Původně se přitom počítalo s tím, že za vlajkový model zaplatíme v přepočtu přes 12 000 Kč.

galaxy watch5 evropské ceny

I přesto, že jde o spolehlivý zdroj v tuto chvíli nemůžeme správnost cen potvrdit. Naštěstí ale do oficiálního uvedení zbývají přibližně dva týdny.

Jak se vám zamlouvají nové ceny?

Zdroj: dealntech

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)