TOPlist

Galaxy Watch5 dostávají po delší době aktualizaci. Co přináší?

galaxy watch5 pro
  • Hodinky Galaxy Watch5 dostaly po čtyřech měsících novou aktualizaci
  • Zahrnuje prosincové bezpečnostní záplaty, které řeší desítky problémů
  • Některé z nich mohou souviset s čipsetem Exynos W920

Hodinky řady Galaxy Watch5 (tedy i Pro verze) dostávají po takřka čtyřech měsících nový update, který zahrnuje nejnovější bezpečnostní záplaty. Už byl spatřen i v Česku, takže pokud jedny z loňských hodinek máte, můžete stahovat.

Aktualizace se označuje jako R910XXU1BWL1 v případě klasických Galaxy Watch5, u verze Galaxy Watch5 Pro pak dostala označení R920XXU1BWL1. Co přesně nabízí? Především prosincové bezpečnostní aktualizace, které mají opravovat desítky bezpečnostních chyb, přičemž některé z nich údajně souvisí s Exynosem W920. Jihokorejská firma je ale v seznamu novinek tradičně poměrně strohá a nic jiného než „zlepšení stability a spolehlivosti“ si v něm nepřečtete. Žádné nové funkce tedy nečekejme, ale minimálně k nějakému zlepšení výkonu/plynulosti by teoreticky dojít mohlo.

Uživatelé však nemusí zoufat, Samsung se minulý rok v případě těchto hodinek zavázal ke čtyřem hlavním aktualizacím systému a pěti letům bezpečnostních záplat, takže mohou počítat dalších několik let s aktuálním softwarem. Na našem webu si můžete mimochodem přečíst i dobovou recenzi.

Už jste dostali novou aktualizaci?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)