Další update pro Galaxy Watch4. To nejžádanější zatím nenese

Samsung Galaxy Watch4 Wear OS 3 update aktualizace květen 2022

Společnost Samsung začala do svých zatím posledních chytrých hodinek Galaxy Watch4 posílat nový update. Jestli si koušete nehty nedočkavostí, kdy konečně do těchto (zatím) exkluzivních Wear OS 3 hodinek dorazí Asistent Google, budou muset vaše prsty ještě něco vydržet. Aktualizační balíček podle všeho obsahuje jen pár menších obligátních oprav chybiček a vylepšení stability systému.

Malou náplastí může být fakt, že s sebou update nese alespoň květové bezpečnostní záplaty, takže budou hodinky lépe chráněny proti případným útokům. Vydání nového firmware potvrzují někteří majitelé Galaxy Watch4 na Redditu. Balíček nese označení R8x0XXU1FVD4 a jeho velikost je cca 100 megabajtů.

Samsung Galaxy Watch4 update aktualizace květen 2022

Již dříve bylo potvrzeno, že Asistent Google do nejnovějších Samsung hodinek s Wear OS 3 skutečně míří. Je ale možné, že oficiálně první seznámení tohoto hodinkového systému s chytrým asistentem si Google nechá na prezentaci vlastních Pixel Watch a Galaxy Watch4 se dočkají až posléze. Samsung hodinky měly jiná obdobná privilegia při svém představení a od té doby se čeká na další přístroje s Wear OS 3, které by žádané funkce mohly začít využívat.

Jak moc se těšíte na Asistenta v Galaxy Watch4?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)