Samsung Galaxy Watch4 vypadají skvěle. Mrkněte na oficiální snímky

galaxy watch 4

Nadcházející hodinky od Samsungu jsou velice očekávané a to nejen díky razantnějším změnám v designu, ale hlavně se čeká na nový systém Wear OS. Web 91Mobiles nyní odhalil oficiální rendery hodinek Samsung Galaxy Watch4, takže je můžeme vidět v plné kráse.

Oficiální snímky Samsung Galaxy Watch4

Kromě toho, jak budou hodinky vypadat jsme se díky renderům dozvěděli spoustu klíčových informací. Díky nápisu na zádech víme že budou hodinky k dispozici ve verzích 40 a 44mm. Rovněž víme o certifikaci MIL-STD 810G, 5ATM voděodolnosti, zabudované GPS či ochranném slíčku Gorilla Glass DX+. Pokud se zaměříme na design, je zde jasně vidět podoba s Galaxy Watch Active a jihokorejská firma půjde cestou minimalismu.

Rendery ukazují že budou k dispozici hned v několika barevných variantách. Můžeme vidět řemínek v bílé, zelené, červené, černé a žluté barvě, přičemž samotné tělo bude k dispozici v černé, stříbrné či bronzové. K vidění je také několik nových ciferníků, ovšem samotný Wear OS zůstal zatím pod pokličkou.

Hodinky mají být představené na začátku srpna spolu s dalšími Samsung produkty.

Jak se těšíte na nové hodinky od Samsungu?

Zdroj: 91Mobiles

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)