Samsung Galaxy Watch4 dostanou výkonný Exynos W920. Co nabídne?

galaxy watch4

Nedávno jsme vás informovali o tom, že na kanadském Amazonu se na chvilku ukázaly hodinky Samsung Galaxy Watch4. Díky tomu jsme odhalili kompletní ceny všech variant, za což jihokorejský gigant Amazon rozhodně nepochválí. Nyní se ale ukazuje, že kromě cen se dají ze stránky, která již byla odstraněna další zajímavé údaje.

Samsung Galaxy Watch4 a Exynos W920

Hodinky mají mít pod svou kapotou čipset Samsung Exynos W920, který má oproti svému předchůdci nabídnout výrazně vyšší výkon. Ve srovnání s Exynosem 9110, který tikal v hodinkách Galaxy Watch z roku 2018 nabídne nový čipset 1,25x lepší výkon ve zpracování a 8,8x plynulejší výkon co se týče grafiky. Čipsetu bude dopomáhat hned 1,5 GB RAM, což je na hodinky poměrně dost.

Samsung Galaxy Watch4 a Exynos W920

V obou verzí hodinek samozřejmě poběží systém One UI Watch, který je založený na Wear OS od Googlu. Právě na systém jsou všichni nejvíce zvědaví. Hodinky se oficiálně ukážou již 11. srpna vedle dalších Samsung produktů.

Jak se na hodinky těšíte?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)