Do Samsung Galaxy Watch4 míří nová aktualizace. Co vylepšuje?

samsung galaxy watch4

Hodinky Samsung Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic nejsou na trhu ani týden, přesto jsme se dočkali již druhé aktualizace. První z nich však byla určena pouze recenzentům, kteří hodinky obdrželi dříve. Pro uživatele se tedy jedná o vůbec první aktualizaci, která přináší několik užitečných novinek.

Nová aktualizace Samsung Galaxy Watch4

Firmware se označuje jako R8**XXU1BUH9 a aktualizace by měla být dostupná ve většině evropských zemí. Asi tou největší novinkou je položka Samsung Health v nastavení hodinek, která umožňuje lepší a detailnější správu zdraví přímo z hodinek. Pokud jezdíte na kole, potěší vás také přesnější měření kalorií.

Samsung Galaxy Watch4 aktualizace

Nově si lze také vypnout automatickou detekci tréninku, pokud vám tato možnost nevyhovuje. Prostřednictvím rychlého panelu lze nyní také upravovat hlasitost. Ano, je sice trochu zvláštní že všechny z výše uvedených možností nejsou na hodinkách od začátku, ale Samsung vše napravil o čtyři dny později.

Jak se vám zatím hodinky líbí?

Zdroj: TizenHelp

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)