TOPlist

Obří únik! Samsung Galaxy Watch Ultra se ukazují ve třech barvách, konkurenci nahání strach

Samsung Galaxy Watch Ultra
  • Samsung brzy představí nadupané chytré hodinky Galaxy Watch Ultra
  • Nabídnou robustní tělo a budou konkurovat vrcholnému modelu od Applu
  • Známý leaker zveřejnil oficiální snímky tří různých barevných variant

Čím více se přibližujeme 10. červenci, kdy proběhne vyhlížená konference Galaxy Unpacked, tím více materiálů se Samsungu nedaří udržet pod pokličkou. Masivní únik teď postihnul chytré hodinky Galaxy Watch Ultra, které budou konkurovat vrcholnému modelu od Applu. Máme k dispozici mnoho oficiálních renderů.

Za zveřejněním snímků stojí uznávaný insider Evan Blass. Jeden z nich publikoval na sociální platformě X, odkud nejspíš bude brzy odstraněn, a zbytek umístil na svůj kanál ve službě Substack, jehož jsem odběratelem.

Hodinky se na obrázcích vystavují se třemi různými barvami konstrukce – bílou, černou zkombinovanou s titanovými prvky a klasickou černou. První dvě provedení jsou doprovázena prakticky ničím nezajímavým řemínkem, až ona třetí verze přichází s výrazným oranžovým páskem, kterým silně připomíná Apple Watch Ultra.

Samsung Galaxy Watch Ultra mají robustní tělo, které trochu podivným způsobem kombinuje hranatý design s kulatým displejem. Z boční strany vystupují dvě ovládací tlačítka a rotační korunka, již výrobce rovněž zvýraznil oranžově.

Samsung Galaxy Watch Ultra

Dle posledních spekulací/úniků by mohly Galaxy Watch Ultra v Evropě vyjít na něco okolo 689–699 eur, což v přepočtu činí něco přes 17 tisíc korun. Levné tedy rozhodně nebudou, za tuto částku byste pořídili základní model vlajkového smartphonu Galaxy S24.

Co říkáte na jednotlivé barevné verze Samsung Galaxy Watch Ultra?

Zdroje: Evan Blass (X/Substack)

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)