TOPlist

Známe evropskou cenu hodinek Galaxy Watch Ultra! Představí se už za dva týdny

galaxy watch ultra render
  • Samsung Galaxy Watch Ultra se nám představí už za dva týdny
  • Konečně známe evropskou cenu, která nebude vůbec nízká
  • Hodinky budou stejně drahé jako základní vlajka z ledna

Samsung chystá 10. července rozvířit vody trhu s chytrými hodinkami představením zbrusu nového modelu Galaxy Watch Ultra. Již dříve uniklé informace naznačovaly vysokou cenu, a to se nyní potvrzuje i s ohledem na evropské trhy. Očekává se, že cena Galaxy Watch Ultra se vyšplhá až na 689-699 EUR, v Česku by tedy mohly stát přes 17 tisíc korun. To je mimochodem cena, za kterou jste schopni koupit základní Galaxy S24…

Tím Samsung dává jasně najevo, že míří do nejvyššího patra segmentu chytrých hodinek a hodlá konkurovat Applu, Garminu a dalším naplno. Zatímco základní model Galaxy Watch7 začne na 319 eurech (asi 8 tisíc korun), za Ultra si nechá Samsung zaplatit o poznání více. Design Galaxy Watch Ultra se zdá být inspirovaný Apple Watch, s výrazným ochranným krytem a oranžovým tlačítkem. Rendery, které unikly na sociálních sítích, vyvolaly rozporuplné reakce. Někteří oceňují robustní vzhled, jiní kritizují netradiční kombinaci kulatého a hranatého tvaru.

O funkcích a specifikacích se toho zatím moc neví, ale očekává se, že Galaxy Watch Ultra nabídne to nejlepší, co má Samsung v rukávu. Samozřejmě i tyto hodinky poběží na americkém operačním systému Wear OS s vlastní nadstavbou One UI.

Oficiální představení Galaxy Watch Ultra je naplánováno na 10. července, kdy Samsung uskuteční akci Galaxy Unpacked v Paříži. Kromě hodinek se můžeme těšit i na další novinky, jako jsou skládací telefony Galaxy Z Flip6 a Z Fold6, sluchátka Galaxy Buds3 a Buds3 Pro nebo chytrý prsten Galaxy Ring.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm

Kde koupit:

Cena od: 7 690 Kč

Jak se vám zamlouvají evropské ceny nových Samsung hodinek?

Zdroj: ytechb.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)