TOPlist

Samsung chystá revoluci! Brzy údajně představí Galaxy Watch Ultra s hranatým displejem

samsung galaxy watch ultra koncept
  • Samsung za necelé tři měsíce představí hromadu nových produktů
  • Mezi hlavní taháky budou patřit hodinky Galaxy Watch 7
  • Mimo ně se ale prý objeví také Galaxy Watch Ultra

Jihokorejský gigant Samsung chystá na 10. červenec velkou akci Unpacked, kde se očekává představení hned několika novinek. Mezi hlavní hvězdy budou patřit chytré hodinky Galaxy Watch 7, a přestože Samsung představí podle všeho hned tři modely, této řady se budou týkat pouze dva z nich. Server Android Headlines se totiž nechal slyšet, že nám firma představí hodinky Galaxy Watch Ultra, které budou vrcholem toho, co je aktuálně Samsung schopen na scéně s wearables předvést.

Informace o chystaných hodinkách pocházejí z úniků a certifikací, které naznačují, že Samsung hodlá napodobit Apple a vedle klasické řady představit i prémiovou verzi s přídomkem „Ultra“. Konkrétně se bavíme o modelech s označením SM-L705U (USA), SM-L705N (Korea) a SM-L705F (globální trh), avšak žádné konkrétní specifikace zatím neznáme. Dalo by se ale předpokládat, že nabídnou minimálně prémiové materiály a možná právě spekulovaný hranatý displej, o němž se už nějakou dobu hovoří v souvislosti s Galaxy Watch 7. Teoreticky bychom se díky většímu tělu mohli dočkat i lepší výdrže.

samsung galaxy watch ultra

U všech hodinek se prý počítá se zdvojnásobením interního úložiště na 32 GB oproti 16 GB u předchozích modelů, více prostoru pro aplikace, ciferníky a hudbu se vždy hodí. Očekává se také operační systém Wear OS 5, jenž bude postaven okolo Androidu 14.

Kromě chytrých hodinek Samsung na akci Unpacked ukáže také novou generaci ohebných telefonů, chytrý prsten Galaxy Ring nebo sluchátka Galaxy Buds 3.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm

Kde koupit:

Cena od: 10 490 Kč

Uvítali byste konkurenci pro Apple Watch Ultra i na Android scéně?

Zdroj: AndroidHeadlines

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)