TOPlist

Překvapení! Levné Samsung Galaxy Watch FE dorazí dříve, než se čekalo

Samsung Galaxy Watch FE
  • Samsung brzy přijde s levnějšími hodinkami Galaxy Watch FE
  • K oficiálnímu debutu dojde výrazně dřív, než se dosud čekalo
  • Podle uznávaného insidera přijdou na trh ještě tento měsíc

Letošní portfolio chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch přinese ve srovnání s tím loňským významné změny. Nejenže se dočkáme modelu Galaxy Watch Ultra, který bude konkurovat TOP modelu společnosti Apple a přinese perfektní výbavu pro vášnivější sportovce, ale také se již brzy odhalí cenově dostupnější Galaxy Watch FE, cílené na méně náročné uživatele. Od debutu jsme přitom vzdáleni méně, než byste možná čekali.

Předpokládalo se, že Samsung celý katalog Galaxy Watch osvěží o nové kousky v červenci během tradiční konference Galaxy Unpacked. Poslední úniky snímků, parametrů i ceny však lehce nasvědčovaly dřívějšímu datu vydání, což se nyní potvrzuje. Jak na sociální síti X uvedl uznávaný leaker MysteryLupin, levnější model Galaxy Watch přijde ještě v tomhle měsíci, a to konkrétně 24. června.

Samsung Galaxy Watch FE

Dle posledních úniků by Galaxy Watch FE mohly na pulty obchodů dorazit s cenou kolem 180–200 eur, což představuje rozmezí od 4 400 do 4 900 korun v přepočtu. Na zjištění oficiální české ceny pracujeme.

Samsung Galaxy Watch FE přinesou 1,2” Super AMOLED displej s rozlišením 396×396 pixelů, baterii s kapacitou 247 mAh, která se postará o 30hodinovou výdrž, a dvoujádrový procesor Exynos W920 s frekvencí 1,8 GHz. Dále se počítá se standardy odolnosti 5 ATM, IP68 a MIL-STD-810H či přítomností operačního systému Wear OS s nadstavbou One UI 5.

Co říkáte na design Samsung Galaxy Watch FE?

Zdroj: X

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)