Začínáme testovat Samsung Galaxy Watch Active. Zajímá vás něco o chytrých hodinkách?

chytre hodinky samsung galaxy watch active

Příští týden začíná prodej chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch Active. Ty se poměrně dost liší od jiných Samsung hodinek v posledních let. Zmizela již totiž otočná luneta a k ovládání slouží hlavně dotykový displej. Na to i další věci se zaměříme v recenzi, která zanedlouho vychází. Zajímá vás něco na těchto hodinkách?

Samsung Galaxy Watch Active v redakci. Na co se zaměřit v recenzi?

Nové chytré hodinky od Samsungu mají displej o velikosti 1,1″, používají Super AMOLED panel, který má rozlišení 360 x 360 pixelů. A jak už jsme psali, jeden výrazný prvek chytrých hodinek Samsung – otočná luneta, už v těchto hodinkách není. Další parametry už jsou ale perfektní a hodinky se bez problémů můžou řadit k těm nejlepším smartwatch na trhu.

Výkon obstarává Exynos 9110 s 768 MB RAM pamětí. Nechybí ani 4GB úložiště například pro písničky. Baterie má kapacitu 230 mAh, což má podle slov Samsungu vystačit na více než 45 hodin používání. Hodinkám nechybí GPS, Glonass, Galileo i Beidu.

Galaxy Watch Active: Official Introduction

Galaxy Watch Active: Official Introduction

Samozřejmostí je možnost měření srdečního tepu, zároveň dokážou měřit i stres. Jedná hodně zajímavá funkce, je možnost měření krevního tlaku. Bohužel v Česku tato funkce není aktivní. Funguje pouze v pěti zemích na světě. Snad se jí ale v budoucnu dočkáme.  Hodinky běží na systému Tizen 4.0, který už designové vychází ze Samsung One UI. Nechybí ani Bixby asistent. Cena hodinek je 6 499 Kč, prodej začíná 29. března 2019.

Na co se máme v recenzi zaměřit? Zajímá vás něco u Galaxy Watch Active?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)