Funkce EKG se v Samsung Galaxy Watch Active 2 jen tak nedočkáme

galaxy watch active 2 ekg

Samsung Galaxy Watch Active 2 jsou s námi na trhu již od září 2019. Během představení bylo zmíněno několik nových funkcí včetně EKG, které mělo začít fungovat s aktualizací během prvního čtvrtletí roku 2020. Tato doba však již uplynula a funkce stále nikde. Samsung se však k problému vyjádřil.

Jeden z hlavních vývojářů EKG v Galaxy Watch Active 2 sdělil, že je funkce stále ve vývoji a na trh se určitě dostane, ale není jasné kdy. Někteří leakeři tvrdí, že by se mohlo EKG opozdit až o několik měsíců a spuštěno bude až v létě. Na oficiální potvrzení si však budeme muset ještě počkat.

samsung galaxy watch active 2 ekg

EKG je senzor, který měří srdeční aktivitu a pomůže lékařům odhalit, pokud je srdeční tep nepravidelný, nebo zda je některá část srdce přepracovaná nebo nefunguje správně. Tato funkce debutovala v Apple Watch Series 4, které Apple představil v září 2018. Můžeme ji však nalézt taktéž v Xiaomi Smart Watch 2 EKG Edition či v nových Oppo Watch.

Chybí vám EKG v Galaxy Watch Active 2?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)