TOPlist

Co bude pohánět Galaxy Watch 6? Už to konečně víme!

galaxy watch čipset
  • Hodinky Samsung Galaxy Watch 6 jsou za rohem
  • Nyní unikají informace o čipsetu
  • Ten podle všeho žádné extra změny nepřinese

Chytré hodinky Galaxy Watch 6 od Samsungu se nám představí už za pár týdnů a nyní jsme získali informace o čipsetu, který v nich bude tikat. Po dvou letech s Exynosem W920 se dočkáme upgradu, který bude ale podle všeho jen minoritní.

Exynos W930 se v Bluetooth databázi označuje jako S5E5515, což je stejné označení, jako měl Exynos W920. Co to znamená? Existuje určitá (ačkoliv velmi malá) šance, že je na této certifikaci uvedeno mylné označení, více pravděpodobný je fakt, že se Exynos W930 od aktuálního W920 zase tolik neliší a hardware zůstává totožný, což by byla trochu škoda, na druhou stranu jak Galaxy Watch4, tak i Galaxy Watch5 patří k nejlépe odladěným Wear OS hodinkám, takže by to nemusel být takový problém.

Nový čipset podporuje také Bluetooth 5.3, Wi-Fi a vyrábí se skrz 5nm proces. Otázkou je, co se stalo s Exynosem W980, který jsme v minulosti hned několikrát spatřili v únicích. Je možné, že si jej jihokorejská firma schová exkluzivně pro model Classic/Pro, nebo se vývoj nestihl dokončit a dočkáme se ho až příští rok.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na nové hodinky od Samsungu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)