Samsung se chystá na (po)odhalení Galaxy Watch 4 s Wear OS

samsung galaxy watch 4 wear os hodinky

Společnost Samsung se podílela na konferenci Google I/O, kde americký gigant mluvil o velkých změnách ve Wear OS, které se budou nově týkat i hodinek Galaxy Watch 4. Bylo totiž oficiálně potvrzeno, že nové chytré hodinky z dílny jihokorejského giganta poběží na tomto operačním systému. Nyní víme, kdy budou hodinky (po)odhaleny.

Samsung Galaxy Watch 4 a Wear OS

Samsung se má virtuálně účastnit veletrhu MWC 2021 v Barceloně. Hned během prvního dne, tedy 28. června se bude konat akce Galaxy Experience, která má odhalit klíčové novinky v ekosystému Galaxy a to včetně chytrých hodinek a zabezpečení. Konečně nám tak Samsung odkryje karty a my se o tomto velice očekávaném produktu dovíme nové informace.

Full Wear OS Watch reveal! Google and Samsung working together

Full Wear OS Watch reveal! Google and Samsung working together

“Samsung změní dosavadní představy o chytrých hodinkách a vytvoří nové příležitosti pro vývojáře i uživatele”, takto zní oficiální slova. Spekuluje se také o tom, že kromě Galaxy Watch 4 nám Samsung ukáže také Galaxy Watch Active 4. Na potvrzení této informace si ale ještě nějaký čas počkáme.

Jak se těšíte na Samsung hodinky s Wear OS?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)