Tizen a Wear OS budou brzy jeden systém. Google se dohodl se Samsungem

Samsung Galaxy Watch 4 One UI

Už jsme vám psali nespočet zpráv o tom, že Samsung chystá své Wear OS hodinky a přejde tak z operačního systému Tizen. Tuto informaci na včerejší Google I/O 2021 potvrdili i obě strany, tedy jak Samsung, tak i Google.

Samsung Galaxy Watch 4 dostanou One UI nadstavbu

Server SamMobile přinesl zprávu o tom, že Samsung hodinky s Wear OS dostanou speciální nadstavbu, která je velice podobná One UI. Je fakt, že výrobci, kteří s Wear OS pracují jej ve většině případů nechávají čistý a přidají do něj maximálně své aplikace. Nedávno jsme ale mohli vidět třeba hodinky od Oppo či Xiaomi, které mají svou vlastní nadstavbu. Jak se ale později ukázalo, Samsung TizenOS a Wear OS se spojí v jeden systém.

Na srpen, kdy mají být hodinky Galaxy Watch 4 se velice těšíme a jsme zvědaví, s čím se společnosti nakonec pochlubí. Bohužel jsme nedostali žádný podrobnější pohled na symbiózu těchto systémů.

Přemýšlíte o koupi Wear OS hodinek od Samsungu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)